paź 25 2010

Magdalena Janczewska

Nazywam się Magdalena Janczewska, jestem badaczem kolorowych symboli tarota, posiadam dyplom Mistrza Reiki oraz Bioenergoterapeuty i kilka innych ukończonych kursów i warsztatów :), w tym Tarota oraz sztuk mantycznych, numerologii. Jestem odkrywcą dróg po jakich dusza ludzka kroczy w nieustającym pragnieniu poznania Przyczyny Wszechrzeczy – Boga.

Nie każdy pasuje każdemu i nie każdy z każdym się dogada, nie każde dwa światy ze sobą współgrają, ale  w prawie każdym da się znaleźć coś co łączy, wspólny punkt odniesienia. I poprzez takie punkty odniesienia, wspólne odczucia, myśli, przejścia, cierpienia, i radości łączymy się w życiu. Jeden niesie w swojej paczuszce garść remedium i fiolki z antidotum na jedne zdarzenia, wyzwania losu, a drugi inne, każdy jest unikatowy i ma zawsze jakieś swoje osiągnięcia, swoje środki, sposoby, swoje utarte ścieżki. Ja dzielę się swoimi, i przeważnie jeśli przychodzisz do mnie to coś jednak nas łączy, i coś z mego kuferka może ci się spodobać jako środek na twoje sprawy, problemy, któraś z moich map może okazać się pomocna.

Jeśli interesuje was coś z mojego koszyczka, moich zebranych doświadczeń, sposobów pojmowania świata, moich receptur, to zapraszam do czytania i zamawiania czytań z Tarota. Na tyle na ile będę mogła podzielę się tym co potrafię, wiem, pojmuję poprzez siebie i swój system wartości. Na pewno mogę obiecać, że zawsze mówię w zgodzie z sobą i swoją wewnętrzną Prawdą… I to jest moje nienaruszalne prawo uczciwości względem samej siebie 🙂 i Was.

Zapraszam do kontaktu, w sprawie rozkładów Tarota piszcie pod adres e-mail:

 magdalena.janczewska2@wp.pl

Mój kanał YOUTUBE:

https://www.youtube.com/@MagdalenaJ

W ofercie, można zamówić poprzez adres e-mail: 

  • czytanie indywidualne- 1 pytanie z wybranej dziedziny życia – 120zł. Analiza do wyboru, w formie nagrania na YOUTUBE https://www.youtube.com/@MagdalenaJ(przesyłam link-nagranie niepubliczne- aktywne około 1miesiąc), bądź w formie pisemnej (w pisaniu czuję się jak ryba w wodzie, co widać na mojej stronie :)) przesyłam wówczas analizę Tarota na wskazany adres e-mail.
  • przy opcji zamówienia większej analizy, ilość pytań:  2 pytania -220zł. 3 pytania – 300zł. 
  • analiza ogólna energii miesięczna (na najbliższy czas)– w podobnej formie jak na kanale YOUTUBE https://www.youtube.com/@MagdalenaJ dla poszczególnych znaków zodiaku, tyle, że tu personalnie pod indywidualne dane zamawiającego- 100zł (przesyłam link-nagranie niepubliczne- aktywne około 1miesiąc, po tym terminie trwale usuwam)
  • Przyjęcie zamówienia potwierdzam w odrębnej wiadomości e-mail, razem z końcową wyceną oraz czasem realizacji. Jeżeli warunki odpowiadają zamawiającemu wówczas dopiero przesyłam konto do wpłaty. To ja decyduję czy w ogóle podejmuję się odpowiedzi-  i określam termin realizacji w zależności od tzw. kolejki i natłoku spraw. Polecam zapoznać się z moimi pracami na tej stronie i nagraniami na YOUTUBE by upewnić się czy jestem osobą, z którą korelujecie Państwo na podobnych falach wibracjach i czy to u mnie chcecie zamówić analizę energetyczną bądź zapytać o dalszą drogę. Tarot to nie zabawka ale potężne narzędzie pracy.