Paź 25 2010

Witam w Domu Wróżki!

20150428_110132Z ciepłym, serdecznym uśmiechem witam Cię Wędrowcze w moich progach. Zapraszam po odrobinę lub trochę więcej magii, cudów i przemian radosnych dla Twego Życia. Ty wybierasz co i ile zechcesz wynieść stąd dla Siebie. Rozgość się więc wygodnie i wybierz to co Tobie Najlepsze Wybory przyniesie… Los zmienia się w zależności od przemian jakie zachodzą w nas samych i wyborów jakie jesteśmy skłonni podjąć. Czasem to co wydaje się nieuniknione można zmienić przy szczerej chęci i zaangażowaniu człowieka i stworzyć nowe przeznaczenie. Tarot, odpowiednia książka, czyjeś słowo lub gest może stać się mapą, na której odnajdujemy ścieżki naszego przeznaczenia i wybieramy te, która są dla nas najlepsze na dany czas.

Zapraszam Cię Poszukiwaczu po odrobinę magii dla Twego życia, szczyptę dobrego losu  i lepsze bo odmienion20150428_105611e spojrzenia na swoje mapy-drogi życia.. Ta strona jest zbiorem moich map, na które się natknęłam wędrując, a które uznałam za użyteczne, część bardziej inne mniej zmieniały moją świadomość, ale każda mnie ubogaciła na swój sposób. Tyle jest pięknych opowieści w ludziach i o ludziach, tyle metod, technik pracy w szeroko pojętej ezoteryce. Tutaj właśnie chciałabym pokazać Wam tę część, która mnie ujęła i wniosła coś nowego, odrobinę światła w niektóre zaciemnione obszary mego Ja…  

A zatem znajdziecie tu co nieco o Reiki, całkiem sporo o Tarocie, poza tym będę mówić o życiu, wyborach, ezoteryce i jej całkiem realnym istnieniu w naszym codziennym życiu, o magii, miłości i uzdrawianiu, o świadomości i naszym Istnieniu Tu i Tam….

Mam nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, Ty też… A zatem do dzieła…Już się zabieram do pracy 🙂

 20150428_110106