Paź 25 2010

TAROT-wróżby, rozkłady – kontakt, cennik

20150428_110031Serdecznie zapraszam do zamawiania analizy z rozkładów moich kart Tarota.

  • Aby zamówić rozkład Tarota przez e-mail, należy wysłać pytanie, pytania na adres e-mail: magdalena.janczewska2@wp.pl Z reguły w ciągu 7 dni odpowiadam na nurtujące Państwa zagadnienia. W treści e-maila proszę podać swoje imię, datę urodzenia oraz opisać zagadnienie, na które pragną Państwo uzyskać odpowiedź.
  • Osobiste spotkania na ten czas tylko dla klientów tzw. starych, gdyż nie mam obecnie możliwości przyjmowania w gabinecie. Proszę sprawdzać, być może ta informacja ulegnie zmianie od nowego roku :).

CENNIK:

  • Odpowiedź pisemna (e-mail) z rozkładu kart tarota:
    Każde 1 pytanie to kwestia indywidualna, przeważnie ok.  60 zł za jedno pytanie

Proszę nie traktować 3 pytań dotyczących jednego zagadnienia jako jednego pytania (np. jeśli pytamy o pracę trojga naszych dzieci to traktuję to jako 3 pytania – nie da się tego zobaczyć w jednej analizie rozkładu kart, to trzy różne osoby).

Po otrzymaniu pytań, przesyłam w mailu zwrotnym numer konta oraz ostateczną cenę wróżby-w zależności od ilości pytań, które Państwo chcą zadać. W czasie do 7 dni z reguły odsyłam analizę rozkładów Tarota.20150428_110052

Ważne! – W temacie wróżenia kilka słów ode mnie:

Im bardziej zechcą się państwo otworzyć się na mnie, tym dokładniejsza jest odpowiedź, ogólne pytania to ogólna odpowiedź, wbrew pozorom nie jest tak, że im więcej ukrywam przed wróżką tym lepiej dla mnie…przecież to państwu powinno zależeć na otrzymaniu wskazówek, pomocy, precyzyjnej dokładnej odpowiedzi. Szukanie o co ktoś chciał zapytać w rozkładzie albo co miał na myśli lub po co do mnie przyszedł jest żmudne i pozbawione sensu…dlatego proszę o pytania konkretne, bądź opis sytuacji, która państwa dręczy, nurtuje- po to by lepiej pojąć z czym mam do czynienia, lepiej poczuć was energetycznie i znaleźć optymalne opcje. Brak zaufania do osoby, która kładzie karty (niechęć do podania imienia, daty urodzenia czy w ogóle zadania normalnie, czytelnie pytania) skutkuje słabym wynikiem czytania- jeżeli blokujecie dostęp do siebie to po co w ogóle prosić o pomoc. Pytania w stylu: jestem na rozdrożu proszę o pomoc rzucone luźno na zasadzie a może zechce się jej popatrzeć, są dla mnie marnowaniem czasu i energii- albo obu stronom zależy na odnalezieniu rozwiązania albo szkoda zaczynać….to takie małe wyjaśnienie- po ostatnim napływie maili z pytaniami z ciekawości, albo powstałych na zasadzie- może coś wymyśli za mnie ale ja się w to nie angażuję… Ja szanuję państwa pytania i staram się rzetelnie i uczciwie podchodzić do swojej pracy, o to samo proszę w zamian.
Dziękuję za powierzone mi zaufanie,

Magdalena