Sty 30 2016

TERAPIA REIKI I USTAWIANIE CZAKR – kontakt, cennik

Reiki i ustawienia czakr  – 200 zł za trzy zabiegi w ciągu 2 dni

Terapia Reiki – zabieg na odległość trwa ok. 1 godziny, połączony z ustawieniem czakr wahadłem na mojej makietce ze schematem budowy energetycznej człowieka. Całościowo praca z energią człowieka obejmuje 2 dni. Pierwszego dnia wykonuję terapię reiki oraz ogólne oczyszczanie energetyczne z ustawieniem czakr wahadłem. Drugiego dnia ponawiam zabieg Reiki na odległość. Całościowy koszt pracy energetycznej z dana osobą tj. 2 zabiegi reiki plus oczyszczanie wahadłem – to 200 zł.

Zabiegi wykonuję w ustalonym wcześniej z klientem terminie, z reguły po otrzymaniu wpłaty na konto. Nie opisuję stanu energetycznego człowieka po skończonej pracy, z reguły wysyłam tylko krótką informację o zakończeniu procesu i ew. uwagi… Z ciekawością natomiast zawsze czekam na Państwa odpowiedzi i refleksje po zabiegu :).

W sprawie zamówienia terapii Reiki połączonej z ustawieniem czakr wahadłem proszę pisać na mój adres e-mail:   magdalena.janczewska2@wp.pl

W mailu proszę umieścić imię oraz datę urodzenia, ewentualnie opisać z czym macie Państwo problem…

Gdy ktoś jest przekonany, że chce otrzymać przekaz energetyczny, wówczas umawiam się  z daną osobą na poświęcenie sobie samemu godziny czasu na spokojny relaks i przyjęcie energii uzdrawiającej w konkretnym dniu o konkretnej godzinie- z reguły wieczorem gdy nic już nie zaprząta naszego czasu i myśli. W tym czasie osoba leży i w stanie pełnego relaksu przyjmuje energię, którą z reguły odbiera zmysłami jako ciepło szczególnie w przypadku zabiegu Reiki. Inne możliwe odczucia to mrowienie, wrażenie dotyku czy głaskania, chłodu… Każdy jest indywidualnością i inaczej odbiera przekaz energetyczny. Natomiast same efekty mogą być rozłożone w czasie, samopoczucie powinno być lepsze już zaraz po zabiegu, lecz jego jakby całościowy wymiar będzie rozkładał się w czasie, jakby uzupełniał wraz z upływem dni, nawet tygodni. Niektórzy zauważają znaczną poprawę jakości życia, czują lekkość istnienia,  jasność wyboru decyzji życiowych, inni mówią, że sprawy zaczynają się im układać, lub nabierać tempa, że wychodzą z marazmu, że naprawiają się relacje z rodziną, przyjaciółmi… Każdy potrzebuje czego innego a Reiki jest energią, która dopasowuje się niejako do potrzeb danego człowieka na dziś, czyli rozwiązuje, naprawia to co jest przyczyną zastoju, lub problemem, nie tak jak koniecznie definiujesz to ty, lecz tak jak jest naprawdę jak widzi to twoja duchowa strona… Reiki jest terapią holistyczną, działa nie tylko na ciało fizyczne lecz także na nasze samopoczucie psychiczne i świadomość, to również uzdrawianie relacji, emocji, to naprawianie tzw. siatki zdarzeń w naszym życiu. Reiki jest jedną z najbardziej całościowych i komplementarnych terapii usprawniających funkcjonowanie systemu energetycznego człowieka. Więcej na temat Reiki do poczytania dla chętnych na tejże stronie w kategorii: ‚Uzdrawianie w codziennym doświadczeniu. Reiki’- znajduje się tam kilka moich artykułów w tym temacie.

Praca wahadłem wg mnie to równie skuteczna i bezpieczna metoda oczyszczania ciał aurycznych oraz centr energetycznych usprawniających przepływ energii w ciele. Reiki i  wahadło to w moim warsztacie dwie komplementarne  metody, które doskonale ze sobą współgrają. Dzięki oczyszczeniu, a następnie poprawieniu pracy głównych centrów energetycznych, aura zwykle rozjaśnia się, a człowiek czuje wyraźną ulgę i lekkość, natomiast system energetyczny zaczyna samoistnie radzić sobie z problemami i kreacją nowych pozytywnych zdarzeń. Praca z wahadłem na makiecie daje mi wnikliwszy ogląd stanu energetycznego człowieka i pozwala uzupełnić potrzebne mi do pracy informacje.

Bioterapia na odległość, czyli jak sama nazwa wskazuje oczyszczanie i przekazywanie uzdrawiającej energii bez fizycznej obecności osoby przyjmującej nie różni się niczym od zabiegu przeprowadzanego w gabinecie, efekt jest ten sam. Jednak często ludzie nie chcą uwierzyć, gdy dosłownie nie poczują dotyku na własnym ciele, dla tych osób polecam jednak zabiegi w “cztery oczy”u kogoś innego w gabinecie, niedowiarstwo nie musi lecz może zblokować człowieka na pewnym poziomie i może on po prostu nie chcieć przyjąć przekazu na zasadzie przekory czy też silnego lęku… gdy nie mamy wewnętrznej pewności, że chcemy się poddać takiej terapii, lepiej jest z tym poczekać.

Po zabiegu na odległość zdarza się, że uzdrowiony człowiek nie wiąże pomyślnych następstw w swoim życiu z przeprowadzonym zabiegiem gdyż go nie odczuł w formie bezpośredniego fizycznego dotyku. Jednak nie umniejsza to działania reiki w żaden sposób. Zarówno reiki, jak i praca z wahadłem, jest efektywna gdy przeprowadzana bez fizycznej obecności człowieka. Bioterapeuta może równie skutecznie wykonać zabieg na fantomowej strukturze człowieka, oczyścić i usprawnić przepływ energii bez konieczności bezpośredniego kontaktu. Energia nie zna barier czasowych ani przestrzennych, dociera dokładnie tam gdzie powinna, czasem wykonanie zabiegu na odległość jest wygodniejsze z różnych względów. Innymi słowy reiki na odległość to standardowy zabieg, jedni wolą po prostu osobiste spotkania inni czują się bardziej komfortowo gdy są w zaciszu własnego domu.

Magdalena